Hokejbalový klub

Pád na druhé miesto a potupná prehra

Prvý ťažký zápas v sezóne a hneď poriadny debakel. Absencia niektorých opôr tímu sa ukázala vážnejšia ako sa čakalo. Súper nás po celý zápas takmer do ničoho nepustil a od začiatku mal jednoznačne navrch. Preto v konečnom dôsledku bolo bohužial otázkou iba výška skóre...

HbC BLUE WARRIORS PÚCHOV si udržuje pozíciu lídra!

Hokejbalisti HbC Blue Warriors Púchov nenašli premožiteľa ani vo svojom štvrtom zápase, keď tentoraz boli nad sily hráčov THC. Zápa sa skončil výsledkom 5:2. Do listiny strelcov sa zapísali 2-krát Luhový a po jedno zásahu si pripísali Martinko, Lutišan a Krajča. Pre posledných dvoch menovaných to boli zároveň prvé góly v sezóne.

V sobotu o 15.00 hod Bude súperom HbC Blue Warriors Púchov obhajca titulu Sportbar, ktorý tiež zatiaľ nestratil ani bod, narozdiel od nás má odohraté iba 2 zápasy. Na tento zápas už bude k dispozícií aj náš minuloročný najproduktívnejší hráč Miroslav Gajdoš, ktorý sa vracia z Talianska. Dúfajme, že sa mu bude rovnako dariť aj v tejto sezóne. V sobotu bude mať prvú možnosť.

HbC BLUE WARRIORS PÚCHOV už 2. týždeňna čele tabuľky!!!

Hokejbalisti HbC Blue Warriors uhájili prvú priečku aj po treťom kole, avšak tentokrát máme dvojbodový náskok pred obhajcom titulu Sports Barom. V 3. kole sme sa stretli s tímom Falcons, ktorý nám bol viac ako vyrovnaným súperom. Po bezgólovej úvodnej tretine sme prehrávali už 0:2. Vyrovnať sa nám podarilo po góloch Luhového a Martinka. Súper nám však znova odskočil na rozdiel dvoch gólov. Manko nám pomohli zmazať hráči Falcons, ktorí si dali hneď dva vlastné góly. Opäť boli pripísané Luhovému a Martinkovi. Dve minúty pred koncom nám dal ideálnu príležitosť brankár Falcons Zelenák, ktorý vyhodil loptičku až na svoju strieadčku za čo si vyslúžil 2 minúty. Presilovku sme využili po desiatich sekundách, keď Luhový zatiahol loptu do pásma natlačil sa pred bránku a prihral na druhú stranu kde stál úplne voľný Jo. Mrocek, ktorý strelou z prvej strelil náš vedúci gól - 4:5. Minútu pred koncom sa nechal vylúčiť Martinko. Falconi si v presilovke vytvorili tlak, do strely sa obetavo hodil Ja. Mrocek, k odrazenej lopte sa dostal Luhový a cez celé ihrisko do prázdnej bránky zavŕšil svoj hattrick a aj skóre zápasu na konečných 4:6.